poniedziałek, 2 lipca 2018

Witam

Po latach doświadczeń w branży fitness postanowiłam założyć bloga o odchudzaniu i podzielić się z wami moim doświadczeniem. Nie zawsze byłam szczupła, to wam mogę powiedzieć od razu. Kiedyś ważyłam blisko 90kg przy wzroście 168cm. Ale wzięłam się za siebie - sport, dobre odżywianie i oto jestem - nowa ja. Pomogłam schudnąć wielu dziewczynom. Sport tak mnie wciągnął że zostałam trenerką personalną. Zapraszam do lektury mojego bloga.

2 komentarze:

 1. Na moim blogu panuje spokój, więc łatwo mi było zauważyć odwiedziny kogoś nieznanego. Z ciekawości kliknąłem i... zdziwiłem się jeszcze bardziej. Blog o odchudzaniu pisany przez dziewczynę jest dość odległy od treści mojego bloga, dlatego chętnie dowiedziałbym się, czemu zawdzięczam Twoje odwiedziny.
  Przy okazji powiem, że od zawsze liczę kalorie i odmawiam sobie łasuchowania, mając skłonność do tycia i niechęć do noszenia brzucha. Pomaga mi moja praca, bardzo ruchliwa – w rezultacie ważę trzy kilo więcej niż ważyłem będąc młodym chłopakiem (obecnie 77 kilo przy 180 cm), z czego jestem dumny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwiedziłam twój blog przypadkowo. Przy okazji gratuluję dobrej formy bez wahań wagi.

   Usuń